Dress My Day

 EXKLUZIVNÍ MODELY, KTERÉ NAJDETE POUZE U NÁS!

S radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás otevřeli nový svatební salón DRESS MY DAY v Bratislavě. Kromě nádherných prostor, nevěstám přinášíme i značku Slanovskiy®, kterou můžete najít pouze u nás.

 

I přesto, že se salon nachází v Bratislavě, za českými nevěstami dojíždíme se šaty do Prahy, aby si jednotlivé modely mohly vyzkoušet.

Velmi dobře si uvědomujeme, že každá nevěsta  je jiná a  zároveň je pro každou důležité jedno – vypadat nádherně a vykouzlit svatebčanům úsměv na tváři a jiskru v oku při pohledu na ni. I proto jsme se rozhodli nabízet právě značku Slanovskiy®.  Jeho modely jsou propracované do posledního detailu a jsou zárukou toho, po čem každá nevěsta touží - jedinečnost a dokonalost :) 

Slanovskiy® patří mezi ty, kteří tvoří a určují trendy svatební módy. Pokud chcete být jedinečná během vašeho velkého dne "D", Slanovskiy® je ta nejvhodnější volba.

Svatební  salón DRESS MY DAY je jeden z mála salónů, který už na první pohled nabízí nevěstám pocit jedinečnosti a luxusu a zároveň z něj sálá teplo domova. V našich prostorách najdete vše, co nevěsty během předsvatebního shonu potřebují – vstřícný a individuální přístup, příjemnou atmosféru a služby navíc, které potěší i náročného zákazníka (pohárek bublinek je také samozřejmostí :) 

Navštivte nás také na: http://www.dressmyday.sk/ 

Kontakt: email: info@dressmyday.sk 
               telefon:+421903 489 451

                   

  
ONLINE

SVATEBNÍ EXPO MAGAZÍN