Svatební Expo

Pro vystavovatele

Svatební Expo - VÍC NEŽ JEN VELETRH

PROČ S NÁMI VYSTAVOVAT?

Jsme jediným veletrhem v Praze, který je pořádán svatební agenturou PragueWeddings a Svatby.cz

  • Svatbami žijeme již 20 let

  • máme za sebou víc jak 1400 svateb

  • věřte nám, po tolika letech a tolika svatbách víme o čem svatby jsou, a v tom je naše síla a rozdíl oproti jiným veletrhům

  • jeden z veletrhů pořádáme již na podzim, protože sami jako organizátoři svateb víme, že na některé věci může být již začátkem nového roku (kdy probíhá klasická veletržní sezóna) pozdě.

  • chceme, aby si návštěvníci mohli vybrat například i místo na svatbu, a tím dáváme šanci mnoha vystavovatelům prezentovat svá místa již na podzim.

  • jako jediný veletrh DÁVÁME VÍC - spolupráce s vystavovateli pro nás po veletrhu nekončí! Ke každé spolupráci dáváme navíc ZDARMA BONUS v hodnotě vaší objednávky. Bonusem jsou například prezentace na našich portálech, ať už na www.svatby.cz, www.pragueweddings.com, www.mistonasvatbu.cz, profil na našem zcela jedinečném eshopu shop.svatebniexpo.cz, rozhovory a články v našich nových eBoocích, spolupráce na našich vlastních svatbách apod. Chceme, aby jste byli více vidět, chceme více (i díky vám) pomáhat nevěstám a ženichům s orientací v nabídkách a svatebním plánovaní. 

 

SVATEBNÍ EXPO dává 1x tolik ! Jednoduše řečeno objednáte si např. 2x2 m2 za 8.390 Kč bez DPHdostanete od nás balíček služeb za celkem 16.800 Kč!

Totéž platí pro inzerce v našem Svatebním Magazínu! Objednáte inzerci za 5.000 Kč bez DPH, dostanete od nás balíček služeb za celkem 10.000 Kč!

Jako bonus dáváme např.

  • zařazení a prezentaci na svatebním eshopu (CZ, ENG) eshop.svatebniexpo.cz
  • prezentace na našich webových portálech www.pragueweddings.com, www.svatby.cz, www.romanticprague.com,www.mistonasvatbu.cz a další
  • eBooky všech různých kategorií - vše co nevěsty a ženichy zajímá v rámci svatebního plánování a svatebních služeb a vase kontakty, tipy, články (elektronické svatební publikace)
  • rozhovory a články v našem Svatebním Expo Magazínu, na portále svatby.cz nebo zde na našem webu Svatebního Expa

A mnoho dalšího..

Nenechte si ujít tuto velkolepou akci a oslovte snoubence jako první v sezóně!

Získejte zakázky pro svatební sezonu už od podzimu, dejte o sobě vědět snadno a jednoduše na jednom místě, prezentujte svou značku tisícům kvalitně cílených zákazníků za pouhých 12 hodin.

Neváhejte se přihlásit na shop.wednet.cz

Letos všechny objednávky jednoduše a rychle online a my s vámi sestavíme balíček BONUS,
ve stejné hodnotě, zcela na míru.
 

Nemůžete se účastnit? I pro vás něco máme – BUĎTE VIDĚT!

SVATEBNÍ EXPO – veletrh, který VÁM DÁVÁ VÍC!

ONLINE

EBOOK MÍSTA NA SVATBU

 

EBOOK ZLATNÍCI

 

EBOOK FOTO A VIDEO

 

SVATEBNÍ EXPO MAGAZÍN