Vystavovatelské plochy

PROČ VYSTAVOVAT S NÁMI?

Jsme jediným veletrhem v Praze, který je pořádán svatební agenturou PragueWeddings a Svatby.cz

  • Svatbami žijeme již 20 let

  • máme za sebou víc jak 1400 svateb

  • věřte nám, po tolika letech a tolika svatbách víme o čem svatby jsou, a v tom je naše síla a rozdíl oproti jiným veletrhům

  • veletrh pořádáme již na podzim, protože sami jako organizátoři svateb víme, že na některé věci je v lednu nebo v únoru (kdy probíhá klasická veletržní sezóna) pozdě.

  • chceme, aby si návštěvníci mohli vybrat například i místo na svatbu, a tím dáváme šanci mnoha vystavovatelům prezentovat svá místa již na podzim, na která zvlášť je v lednu a únoru pozdě, protože spousta snoubenců již v únoru mají své místo vybrané a zamluvené na danou sezónu.

  • jako jediný veletrh DÁVÁME VÍC - spolupráce s vystavovateli pro nás po veletrhu nekončí! Ke každé spolupráci dáváme navíc ZDARMA BONUS v hodnotě vaší objednávky. Bonusem jsou například prezentace na našich portálech, ať už na www.svatby.cz, www.pragueweddings.com, www.mistonasvatbu.cz, profil na našem zcela jedinečném eshopu shop.svatebniexpo.cz, rozhovory a články v našich nových eBoocích, spolupráce na našich vlastních svatbách apod.

Nenechte si ujít tuto velkolepou akci a oslovte snoubence jako první v sezóně!

Získejte zakázky pro svatební sezonu už na podzim, dejte o sobě vědět snadno a jednoduše na jednom místě, prezentujte svou značku tisícům kvalitně cílených zákazníků za pouhých 12 hodin.

Nabízíme vystavovatelské místa od 1 m2 až do 16 m2.  Ještě větší vystavovatelská místa pak na vyžádání.

Objednání jednoduše a rychle online přes náš Expo eshop https://shop.wednet.cz/chci-vystavovat-osobn%C4%9B

Neváhejte nás kontaktovat před finálním rozhodnutím. Rádi si vyslechneme vaše představy, poradíme s vaší prezentací a vybereme vhodné místo. Pro aktuální obsazenost nás kontaktujte na info@svatebniexpo.cz.

Více informací a detailů k vystavovatelským plochám a jiným možnostem prezentace na našem eshopu: https://shop.wednet.cz/kategorie-1

gallery