Svatební Expo

Program

KDY 

PÁTEK 15. listopadu 2019 od 15:00 do 20:00

SOBOTA 16. listopadu 2019 od 10:00 do 18:00

 

MÍSTO KONÁNÍ

HOTEL INTERNATIONAL PRAGUE, Koulova 15, 160 00, Praha 6

 

VSTUPNÉ

Klasické vstupné 130 Kč - jednotná cena za oba dva dny, pro neomezený počet návštěvníků

Zvýhodněné vstupné 80 Kč - vstup v pátek od 18 hod nebo v sobotu od 15 hod, neomezený počet návštěvníků

Při příchodu do hotelu pro vás bude připraveno v lobby uvítací místo, tzv. Welcome Desk, kde si zakoupíte vstupenku. Dostanete identifikační náramek.  V ceně je vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky i doprovodný program. Rovněž obdržíte Svatební Expo Magazín plný zajímavých článků, profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a součástí jsou také plánky prostor celého veletrhu, časový harmonogram módních přehlídek a dalšího programu, aby vám ze Svatebního Expa nic neuteklo.

od 290 Kč – VIP VSTUP, více informací ZDE.

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Na programu pracujeme.

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 

TOMBOLA

Vyhrajte desítky skvělých cen! Tombola je na Svatebním Expu zdarma, stačí na vstupu v průběhu akce vyplnit tombolový lístek. Nenechte si ujít zajímavé výhry od našich vystavovatelů a partnerů.

Aktuální seznam cen, které můžete v tombole vyhrát najdete ZDE: http://www.svatebniexpo.cz/cs/souteze/tombola 

 

FOTONAUT - vyfoťte se na Svatebním Expu

Během konání Svatebního Expa se můžete vyfotit ve Fotonautovi - fotobudce bez budky, ale zato s hromadou zábavy. Zapůjčíme vám stylové rekvizity, nebo můžete použít vlastní doplňky. Vyzkoušejte si nanečisto svatební, romantickou nebo zkrátka jen zábavnou fotku se svým milým, s tchýní, dcerou, bratrem, babičkou, všemi najednou, nebo jen tak sami. Hrajte si a nejkrásnější fotku si ihned odneste s sebou domů.

     

Fotonauta si můžete také pronajmout na vaši svatbu, aby se hosté po celou dobu skvěle bavili. Fotonaut to totiž umí na každé party skvěle roztočit. Fotí svatební hosty (nebo hosty jakékoliv jiné akce) v zábavném prostředí, s rekvizitami, pozadím dle přání, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující. Hned na místě také tiskne ty nejlepší fotografie ve velikosti 10 x 15 cm, které si mohou vaši hosté okamžitě odnést (Fotonaut je totiž vyvolá v profesionální kvalitě za pouhých 6 vteřin). Na každou fotografii je navíc možné umístit název akce či lokality, jméno ženicha a nevěsty nebo cokoliv jiného.

Soutěž o Fotonauta na vaší svatbu a večeři v restauraci Salabka.

 

SVATEBNÍ SHOW - přehlídky svatebních šatů

Nenechte si v pátek i v sobotu ujít módní přehlídky svatebních šatů, pánských obleků a dětské společenské módy!


   

KOSMETICKÉ A VLASOVÉ PORADENSTVÍ ZDARMA

Po celou dobu konání Svatebního Expa jsou pro vás připraveny služby vizážistek a kadeřnic zcela zdarma na výstavní ploše 125 a 126 v patře. Využijte této příležitosti profesionálního líčení, kosmetického a vlasového poradenství, i zkoušku účesů a to vše pro každou ženu individuálně, která na stánek zavítá.

 

PÁNSKÝ KOUTEK - POUZE U NÁS !

Víme, že pro některé pány ženichy je návštěva veletrhu spíše povinností :) Opravdu se pánové nebojte doprovodit svou vyvolenou na naše Svatební Expo. Nechte vaši drahou polovičku brouzdat naším veletrhem a vy zamiřte do našeho "Pánského koutku". Vyberte si svůj oblek na svatbu, nechte se upravit v profesionálním barber shopu, vychutnejte si skleničku vynikající whisky a mnoho dalšího.

 

DĚTSKÝ KOUTEK... aneb DĚTI NA SVATBĚ

Nemáte hlídání pro své ratolesti a chcete si projít Expo veletrh v klidu, není problém. Máme program i pro ty nejmenší návštěvníky. Hlídání vašich dětí zajistí dětský koutek Andělín.

V koutku najdete i zázemí pro miminka a vyjedete tam jednoduše výtahem.

Novinkou veletrhu bude letos také sekce zaměřená právě na "Děti na Svatbě".

Najdete zde oblíbené malování na obličej pro děti i dospěláky. Malým princeznám tady vytvoří kouzelný účes a ukážou jak na program pro děti na svatbě.

 

HARVEST RESTAURACE

Přijďte se najíst do restaurace Harvest, kde na vás bude formou bufetu čekat výběr z několika vyníkajících jídel. Možnost platby je formou žetonů, které budou k dispozici k zakoupení při vstupu na veletrh na Welcome desku.

 

VÍNO a DALŠÍ OBČERSTVENÍ

K dispozici bude i stánek se šumivým vínem, které si také můžete zakoupit za žetony či hotovost a o to více se naladit na svatební pohodu a atmosféru. V prostorách veletrhu bude také několik kávových pultů, mobilní bar s vynikajícími koktejly, stánky s bagetkami a sendviči a dalšími dobrotami. 

  

GARANCE EXPO SLEV

Svatební Expo nabízí ve svém Expo Magazínu výhradně nejlepší slevy ze sezóny veletrhů. Využijte mimořádné slevy přímo u jednotlivých vystavovatelů.

 

  
ONLINE

SVATEBNÍ EXPO MAGAZÍN 

 

  
Veletrhem vás bude provázet oblíbený herec a moderátor Miroslav Šimůnek.

 

 

SVATEBNÍ EXPO VÁM PŘINÁŠÍ