Svatební Expo

Program

Kde a Kdy

Hotel International Prague 
Koulova 15, Praha 6, 160 00

 

        

15. 11. 2019 od 15:00 do 19:30

16. 11. 2019 od 10:00 do 18:00

 

31. 1. 2020 od 15:00 do 19:30

1. 2. 2020 od 10:00 do 18:00
 

Vstupné

Vstupné na oba dva dny 130 Kč 

Zvýhodněné vstupné 80 Kč (vstup v pátek od 18 hod nebo v sobotu od 15 hod)

VIP vstup od 290 Kč 

 

Při příchodu do hotelu pro vás bude připraveno v lobby uvítací místo, tzv. Welcome Desk, kde si zakoupíte vstupenku a dostanete identifikační náramek.  

V ceně vstupenky je vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky i doprovodný program. Rovněž obdržíte Svatební Expo Magazín plný zajímavých článků, svatební inspirace, profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele, plánky prostor celého veletrhu, časový harmonogram módních přehlídek a dalšího programu, aby vám ze Svatebního Expa nic neuteklo.

 

Na co se můžete těšit?

TOMBOLA

Vyhrajte desítky skvělých cen! Tombola je na Svatebním Expu zdarma, stačí u vstupu vyplnit tombolový lístek. Výherce budeme losovat po skončení veletrhu, výherci budou kontaktování a zveřejnění na našich stránkách. Nenechte si ujít zajímavé výhry od našich vystavovatelů a partnerů.

 

FOTONAUT - vyfoťte se na Svatebním Expu

Během konání Svatebního Expa se můžete vyfotit ve Fotonautovi - fotobudce bez budky, ale zato s hromadou zábavy. Zapůjčíme vám stylové rekvizity, nebo můžete použít vlastní doplňky. Vyzkoušejte si nanečisto svatební, romantickou nebo zkrátka jen zábavnou fotku se svým milým, s tchýní, dcerou, bratrem, babičkou, všemi najednou, nebo jen tak sami. Hrajte si a nejkrásnější fotku si ihned odneste s sebou domů. 

  

Fotonauta si můžete také pronajmout na vaši svatbu, aby se hosté po celou dobu skvěle bavili. Fotonaut to totiž umí na každé party skvěle roztočit. Fotí svatební hosty (nebo hosty jakékoliv jiné akce) v zábavném prostředí, s rekvizitami, pozadím dle přání, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující. Hned na místě také tiskne ty nejlepší fotografie ve velikosti 10 x 15 cm, které si mohou vaši hosté okamžitě odnést (Fotonaut je totiž vyvolá v profesionální kvalitě za pouhých 6 vteřin). Na každou fotografii je navíc možné umístit název akce či lokality, jméno ženicha a nevěsty nebo cokoliv jiného.

SVATEBNÍ SHOW

Nenechte si v pátek i v sobotu ujít módní přehlídky svatebních šatů, pánských obleků a dětské společenské módy.

         

KOSMETICKÉ A VLASOVÉ PORADENSTVÍ ZDARMA

Po celou dobu konání Svatebního Expa jsou pro vás v patře připraveny služby vizážistek a kadeřnic zcela zdarma. Využijte této příležitosti profesionálního líčení, kosmetického a vlasového poradenství, i zkoušku účesů a to vše pro každou ženu individuálně, která na stánek zavítá.

   

PÁNSKÝ KOUTEK - jen u nás!

Víme, že pro některé pány ženichy je návštěva veletrhu spíše povinností :) Opravdu se pánové nebojte doprovodit svou vyvolenou na naše Svatební Expo. Nechte vaši drahou polovičku brouzdat naším veletrhem a vy zamiřte do našeho "Pánského koutku". Vyberte si svůj oblek na svatbu, nechte se upravit v profesionálním barber shopu, vychutnejte si skleničku vynikající whisky a mnoho dalšího.

  

DĚTSKÝ KOUTEK - pouze na našem Svatebním Expu!

Nemáte hlídání pro své ratolesti a chcete si projít veletrh v klidu, není problém. Máme program i pro ty nejmenší návštěvníky. Hlídání vašich dětí zajistí dětský koutek Andělín. V koutku najdete i zázemí pro miminka a vyjedete tam jednoduše výtahem vedoucí přímo do koutku.

  

DĚTI NA SVATBĚ - speciální veletržní sekce pouze u nás!

Nejmenší svatební hosté si také zaslouží speciální péči. V naší sekci „Děti na svatbě“ najdete spoustu dekorací, balonků a her pro děti. Malým princeznám tu vytvoří kouzelný účes a poradí jak na program pro děti na svatbě.

   

HARVEST RESTAURACE

Přijďte se najíst do restaurace Harvest, kde na vás bude formou bufetu čekat výběr z několika vyníkajících jídel. Možnost platby je formou žetonů, které budou k dispozici k zakoupení při vstupu na veletrh na Welcome desku.

  

PROSSECCO, MÍCHANÝ KOKTEJL, KÁVIČKA a další...

Nalaďte se na svatební atmosféru a užijte si Svatební Expo se skleničkou vynikajícího prossecca, vína, míchaného koktejlu, výborné kávy spolu s fantastickou kremrolkou. Ochutnejte úžasná jídla od našich cateringových vystavovatelů či svatební koláčky, dorty z ukázek cukrářů. Jen u nás, doslova na každém rohu, najdete nejširší nabídku občerstvení, díky které si veletrh užijete opravdu ve velkém stylu.

  

GARANCE EXPO SLEV

V našem Svatebním Expo Magazínu najdete u jednotlivých vystavovatelů exkluzivní slevy, platné pouze pro návštěvníky našeho veletrhu. Neváhejte využít těchto mimořádných nabídek a slev.

  

   

  

 
  

  
PŘEČTI SI ONLINE