Svatební Expo

Naši milí Expo vystavovatelé, termín EXPA 2014 je stanoven na 21. & 22. 11. 2014

Předprodej vystavovatelských jednotek byl již zahájen!! V případě zájmu nás kontaktujte na karin@svatebniexpo.cz , nebo na telefonu 734610459.

 

Svatební Expo je největší podzimní svatební veletrh v republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR. První ročník proběhl v listopadu 2011. Důraz se klade na svatební místa, svatební šaty, květiny, ochutnávku vína a mnoho dalšího. Nevynechejte tuto příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem akce je svatební portál Svatby.cz a agentura PragueWeddings, s tradicí více než 16 let na trhu.

Chtěli bychom všem návštěvníkům, vystavovatelům a mediálních partnerům moc poděkovat za podporu 3. ročníku Svatebního Expa. Dohromady jsme měli 2 170 návštěvníků a více než 120 vystavovatelských subjektů. Těšíme se na Vás na Svatební Expo 2014!

Výherce Tomboly z Svatebního Expa 2013

Děkujeme všem, kteří vyplnili lístky do Tomboly.  Kliknete zde na Seznam cen a výherců tomboly Svatebního Expa 2013

 

Proč přijít na Svatební Expo?Kdy

pátek 21. listopadu 2014 od 15:00 - 19:00

sobota 22. listopadu 2014 od 10:00 - 18:00

Místo konání

Crowne Plaza Prague, Koulova 15, 160 00, Praha 6

Vstupné

100 CZK pro oba dva dny

Při příchodu do hotelu pro vás bude připraveno v lobby uvítací místo, tzv. Welcome Desk, kde si zakoupíte vstupenku. Dostanete identifikační náramek.  V ceně je vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky, program, sobotní Svatební Pendl Busy. Také obdržíte 100 stránkového tištěného průvodce, kde najdete detailní popisy všech vystavovatelů, partnerů i perforované slevové kupony a v neposlední řadě zajímavé PR články od našich dodavatelů. Průvodce je česko-anglický.

 

gallery item youtube gallery item youtube
gallery item youtube gallery item youtube

 

 

 

vystavujte s námi

Hledáme kvalitní vystavovatele, nové a originální služby, profesionály, kteří naše návštěvníky inspirují, nabídnou skvělé služby a představí trendy pro svatební sezonu 2014 - 2015. Vyžádejte si prezentační PDF, kde naleznete informace o prvním ročníku, reference od našich vystavovatelů i návštěvníků. Nabízíme varianty od roll up service, PR článků až po velké vystavovatelské jednotky, účast v přehlídkách a mnohem víc. Neváhejte a kontaktujte nás hned na info@svatebniexpo.cz nebo na 734 610 459.

 

 

 

Svatební Expo a Marriage Guide

Svatební Místo Roku 2012připravili první anketu pro ocenění těch nejlepších ze svatebního oboru. Několik měsíců nominovali lidi i provozovatele ty nejlepší svatební místa. V listopadu se hlasovalo na portálu Svatby.cz a zasedla také odborná porota a vybrala hvězdy svatebního nebe. Klikněte pro více informací o anketě.

Zajímá vás, jak to celé dopadlo?

Podívejte se na výsledky ankety Svatební Místo Roku 2013.

Vítězům blahopřejeme!