Svatební Semináře

seminare

 

Svatební Expo

Svatební Expo je největší podzimní svatební veletrh v republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR. První ročník proběhl v listopadu 2011. Důraz se klade na svatební místa, svatební šaty, květiny, ochutnávku vína a mnoho dalšího. Nevynechejte tuto příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Vystavujte s námiPořadatelem akce je svatební portál Svatby.cz a agentura PragueWeddings, s tradicí více než 19 let na trhu.

Kdy

pátek 24. listopadu 2017 od 15:00 - 19:00

sobota 25. listopadu 2017 od 10:00 - 18:00

Místo konání

Hotel International Prague, Koulova 15, 160 00, Praha 6

Vstupné

100 CZK pro oba dva dny - vstupenky zakoupíte přímo v hotelu International Prague v době konání Expa.

Výsledky tomboly 2016:

tombola výherci.pdf

 

Svatební e-shop - sestavte si skutečnou svatbu

Je pátek 13. května 2016 a ve svatební agentuře Pragueweddings.com a portálu Svatby.cz se děje skutečná svatební revoluce! Spouštíme první svatební e-shop, který vám umožní si sestavit svojí svatbu z položek, které opravdu budete potřebovat.

Svatbami se zabýváme 19 let a víme, co reální klienti na svojí svatbu potřebují a co je skutečně zajímá. Klient, který plánuje svatbu potřebuje jako první stanovit datum, místo a rozpočet. Již na začátku ví, kolik financí může do své svatby investovat.

Klient jako první nepoptává ani bublifuky, ani stuhy do vlasů, brčka, jmenovky, nebo polštářky na prstýnky.

Klient se ptá na ceny pronájmů obřadních míst, ceny jednotlivých svatebních menu, zda má dané místo stanovenou nějakou minimální konzumaci, kolik je bude stát fotograf, video, doprava, konkrétní kytice - její dostupnost v ročním období apod.

A od toho je tady náš svatební e-shop, který bude snoubencům pravidelně přinášet nové a nové položky, které jsou pro ně opravdu zásadní!

My totiž nejsme jen prodavači bezcílné reklamy, která kromě prokliku na koncové webové stránky inzerenta SNOUBENCŮM NIC NEDÁVÁ.

My SVATBY opravdu realizujeme! Náš tým vyznává cenovou transparentnost a ukazuje snoubencům, kolik která služba opravdu stojí. E-shop zatím spouštíme v českém a anglickém jazyce a proto si snoubenci mohou ať už sedí v ČR, Anglii, USA, Austrálii, Číně, Rusku, nebo jiné zemi začít sestavovat svoji svatbu kdykoliv budou mít chuť.

E-shop dnes spouštíme ve zkušební verzi, proto prosíme o jakoukoliv zpětnou vazbu, která je pro nás v tyto dny opravdu důležitá!

Nezbývá než vám popřát milí snoubenci co nejvíce opravdu užitečných položek, které vám skutečně usnadní plánování Vaší svatby!

Tým Svatby.cz a svatební agentura Pragueweddings.com

 

e-shop

 

http://shop.pragueweddings.com/cs/

Video Expo

Video ukázky

gallery item youtube gallery item youtube
gallery item youtube gallery item youtube
gallery item youtube gallery item youtube