Svatební Expo

Svatební Expo... víc než jen veletrh!

 

Vážení návštěvníci a vystavovatelé,

vzhledem k aktuální covidové situaci a veškerým opatřením, které se k němu vážou, jsme byli nuceni náš podzimní listopadový veletrh, a aktivity s ním provázané, spojit s naším zimním Svatebním Expem, které proběhne 29. - 30. 1. 2021, a kde se na vás budeme moc těšit.

 

Kde a Kdy

     

 

Hotel International Prague 
Koulova 15, Praha 6, 160 00 

        

 

29. 1. 2021 od 15:00 do 19:30
30. 1. 2021
 od 10:00 do 18:00

 

 

Vstupenky

 Klasické vstupné 150 Kč (koupíte ONLINE nebo na místě)

Zvýhodněné 100 Kč v pátek od 17:30 hod nebo v sobotu od 16 hod (koupíte ONLINE nebo na místě)

VIP vstup s hromadou výhod od 290 Kč (pouze v ONLINE prodeji)

Děti do 15 let zdarma

 

Vstupenky na náš veletrh Svatební Expo si můžete velmi jednoduše zakoupit ONLINE prostřednictvím portálu SMSticket 

V ceně vstupenky je vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky i doprovodný program. Rovněž obdržíte Svatební Expo Magazín plný zajímavých článků a svatební inspirace, plánky prostor celého veletrhu, časový harmonogram módních přehlídek a dalšího programu, aby vám ze Svatebního Expa nic neuteklo.

  Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První  ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, catering a další.

  Již při vstupu od nás každý návštěvník dostane ZDARMA Svatební Expo magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a     plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo.

    Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny nebo ochutnávkou vynikajících dobrot od cukrářů či vystavovatelů z řad cateringu.

   Jako jediní v ČR organizujeme hned dva svatební veletrhy v roce. Jeden na podzim, kde kromě všech možných svatebních služeb, návštěvníci najdou také především široký výběr míst na svatbu, které si tak mohou rezervovat s dostatečným předstihem. Druhé Svatební Expo pak pořádáme v zimě, na konci klasické svatební veletržní   sezóny. Oba naše veletrhy se od sebe liší, ať už skladbou vystavovatelů, programem nebo novinkami, se kterými každoročně přicházíme. Na obou veletrzích však návštěvníci najdou vše, co pro svou svatbu potřebují.

Náš veletrh je, vzhledem k jeho rozdělení do členitých prostor několika pater a menší koncentraci lidí, přirozeně bezpečný.

Dbáme na to, aby se návštěvníci cítili všude příjemně, ale i bezpečně.

Nenechte si ujít tyto luxusní velkolepé akce a příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem veletrhu je svatební agentura Svatby.cz a PragueWeddings.com, s tradicí více než 22 let na trhu. 

 

   

  

 
  

 

VSTUPENKY ONLINE ZDE

  

 

PŘEČTI SI ONLINE

 

 

EXPO TÝM