Svatební Expo

Svatební Expo... jede a BUDE!

 28. - 29. 1. 2022

Opět v Hotelu Internationa Praha 6 Dejvice

Aktuálně tj. 15.1.2021: Jsme hromadná akce do 1000 osob v jednom časovém úseku, takže nás se nedotknout ani plánovaná opatření

Hlavní výhra: Svatba ZDARMA v ceně 222.222 Kč pro 22 osob

Druhá výhra: Cesta na Kanáry - luxusní apartmán vč. letenky

Tešíme se na vás - Martin Dobeš

Ředitel veletrhu

 

Kde a Kdy

 

Hotel International Prague 
Koulova 15, Praha 6, 160 00 

          

28. 1. 2022 od 15:00 do 19:30
29. 1. 2022
 od 10:00 do 18:00

 

 

Vstupenky - aktuálně na lednový veletrh

 Klasické vstupné 200 Kč (koupíte ONLINE nebo na místě)

Zvýhodněné 100 Kč v pátek od 17:30 hod nebo v sobotu od 16 hod (koupíte ONLINE nebo na místě)

VIP vstup s hromadou výhod od 390 Kč (pouze v ONLINE)

NOVĚ do 18 let zdarma

 

Vstupenky na náš veletrh Svatební Expo můžete zakoupit jednoduše a rychle ONLINE prostřednictvím SMSticketu.  

V ceně vstupenky je vstup do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky i doprovodný program. Rovněž obdržíte plánky prostor celého veletrhu, časový harmonogram módních přehlídek a dalšího programu, aby vám ze Svatebního Expa nic neuteklo.

  Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První  ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, catering a další.

  Již při vstupu od nás každý návštěvník dostane plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo.

    Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny nebo ochutnávkou vynikajících dobrot od cukrářů či vystavovatelů z řad cateringu.

   Jako jediní v ČR organizujeme hned dva svatební veletrhy v roce. Jeden na podzim, kde kromě všech možných svatebních služeb, návštěvníci najdou také především široký výběr míst na svatbu, které si tak mohou rezervovat s dostatečným předstihem. Druhé Svatební Expo pak pořádáme v zimě, na konci klasické svatební veletržní   sezóny. Oba naše veletrhy se od sebe liší, ať už skladbou vystavovatelů, programem nebo novinkami, se kterými každoročně přicházíme. Na obou veletrzích však návštěvníci najdou vše, co pro svou svatbu potřebují.

Náš veletrh je, vzhledem k jeho rozdělení do členitých prostor několika pater a menší koncentraci lidí, přirozeně bezpečný.

Dbáme na to, aby se návštěvníci cítili všude příjemně, ale i bezpečně.

Nenechte si ujít tyto luxusní velkolepé akce a příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem veletrhu je svatební agentura Svatby.cz a PragueWeddings.com, s tradicí více než 22 let na trhu. 

 

   


  

 
  

 

VSTUPENKY ONLINE ZDE

  

 

PŘEČTI SI ONLINE