Svatební Expo

Svatební Expo... víc než jen veletrh!

POUZE MY VÁM PŘINÁŠÍME ROVNOU DVOJITOU DÁVKU SVATEBNÍ INSPIRACE

 

Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České Republice, se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR a nově i ze zahraničí. První ročník proběhl v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, catering a další.

Již při vstupu od nás každý návštěvník dostane ZDARMA Svatební Expo magazín, plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukáží vám jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo.

U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od našich vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny nebo ochutnávkou vynikajících dobrot od cukrářů či vystavovatelů z řad cateringu.

Jako jediní v ČR organizujeme hned dva svatební veletrhy v roce. Jeden na podzim, kde kromě všech možných svatebních služeb, návštěvníci najdou také především široký výběr míst na svatbu, které si tak mohou rezervovat s dostatečným předstihem. Druhé Svatební Expo pak pořádáme v zimě, na konci klasické svatební veletržní sezóny. Oba naše veletrhy se od sebe liší, ať už skladbou vystavovatelů, programem nebo novinkami, se kterými každoročně přicházíme. Na obou veletrzích však návštěvníci najdou vše, co pro svou svatbu potřebují.

Nenechte si ujít tyto luxusní velkolepé akce a příležitost získat inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem veletrhu je svatební agentura Svatby.cz a PragueWeddings.com, s tradicí více než 22 let na trhu. 

 

Kdy

20. 11. 2020 od 15:00 do 19:30
21. 11. 2020 od 10:00 do 18:00

a

29. 1. 2021 od 15:00 do 19:30
30. 1. 2021
 od 10:00 do 18:00


Kde

 

Hotel International Prague 
Koulova 15
Praha 6
160 00

 

   

Vstupné

Vstupné na oba dva dny 150 Kč - zakoupíte na místě 

Zvýhodněné 100 Kč - zakoupíte na místě (v pátek od 18 hod nebo v sobotu od 16 hod)

VIP vstup 290 Kč (pouze online)

Děti do 15 let zdarma

   

  

 
  

EXPO TÝM

  

 

PŘEČTI SI ONLINE