Svatební Expo

Program

Kdy

 


19. 11. 2021 od 15:00 do 19:30

20. 11. 2021 od 10:00 do 18:00
Kde

  

Hotel International Prague 
Koulova 15
Praha 6
160 00

 

     

Vstupenky

Klasické vstupné 150 Kč (koupíte ONLINE nebo na místě)

Zvýhodněné 100 Kč v pátek od 17:30 hod nebo v sobotu od 16 hod (koupíte ONLINE nebo na místě)

VIP vstup 290 Kč (pouze v ONLINE prodeji)

Děti do 15 let zdarma.

TOMBOLA

Vyhrajte desítky skvělých cen! Tombola je na Svatebním Expu zdarma, stačí u vstupu vyplnit tombolový lístek. Výherce budeme losovat po skončení veletrhu, výherci budou kontaktování a zveřejnění na našich stránkách. Nenechte si ujít zajímavé výhry od našich vystavovatelů a partnerů. 

FOTONAUT - vyfoťte se na Svatebním Expu

Během konání Svatebního Expa se můžete vyfotit ve Fotonautovi - fotobudce bez budky, ale zato s hromadou zábavy. Zapůjčíme vám stylové rekvizity, nebo můžete použít vlastní doplňky. Vyzkoušejte si nanečisto svatební, romantickou nebo zkrátka jen zábavnou fotku se svým milým, s tchýní, dcerou, bratrem, babičkou, všemi najednou, nebo jen tak sami. Hrajte si a nejkrásnější fotku si ihned odneste s sebou domů. 

  

Fotonauta si můžete také pronajmout na vaši svatbu, aby se hosté po celou dobu skvěle bavili. Fotonaut to totiž umí na každé party skvěle roztočit. Fotí svatební hosty (nebo hosty jakékoliv jiné akce) v zábavném prostředí, s rekvizitami, pozadím dle přání, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující. Hned na místě také tiskne ty nejlepší fotografie ve velikosti 10 x 15 cm, které si mohou vaši hosté okamžitě odnést (Fotonaut je totiž vyvolá v profesionální kvalitě za pouhých 6 vteřin). Na každou fotografii je navíc možné umístit název akce či lokality, jméno ženicha a nevěsty nebo cokoliv jiného.

SVATEBNÍ PROGRAM

V pátek i v sobotu váš čeká zajímavý program, který si určitě nenechte ujít. 

  

DĚTSKÝ KOUTEK - pouze na našem Svatebním Expu!

Nemáte hlídání pro své ratolesti a chcete si projít veletrh v klidu, není problém. Máme program i pro ty nejmenší návštěvníky. Hlídání vašich dětí zajistí dětský koutek Andělín. V koutku najdete i zázemí pro miminka a vyjedete tam jednoduše výtahem vedoucí přímo do koutku.

  

HARVEST RESTAURACE

Přijďte se najíst do restaurace Harvest, kde na vás bude formou bufetu čekat výběr z několika vyníkajících jídel. Možnost platby je formou žetonů, které budou k dispozici k zakoupení při vstupu na veletrh na Welcome desku.

  

PROSSECCO, MÍCHANÝ KOKTEJL, KÁVIČKA a další...

Nalaďte se na svatební atmosféru a užijte si Svatební Expo se skleničkou vynikajícího prossecca, vína, míchaného koktejlu, výborné kávy spolu s fantastickou kremrolkou. Ochutnejte úžasná jídla od našich cateringových vystavovatelů či svatební koláčky, dorty z ukázek cukrářů. Jen u nás, doslova na každém rohu, najdete nejširší nabídku občerstvení, díky které si veletrh užijete opravdu ve velkém stylu.

  

GARANCE EXPO SLEV

V našem Svatebním Expo Magazínu najdete u jednotlivých vystavovatelů exkluzivní slevy, platné pouze pro návštěvníky našeho veletrhu. Neváhejte využít těchto mimořádných nabídek a slev.

  

   

  

 
  

 

VSTUPENKY ONLINE ZDE

  

 

PŘEČTI SI ONLINE